c2016 - Belgia  webmaster@belgia-karmy.pl.

masaż tajski warszawa http://designlogo.pl/ sterydy cennik https://higieniczny.pl/lampy-owadobojcze.html klinika przeszczepy włosów skyclinic

O Firmie
Znaczenie Dobrego Odżywiania
Dlaczego Belgia ?
- Jesteśmy niewielką firmą rodzinną zajmującą się produkcją wysokiej jakości karm dla Gołębi, ponieważ tylko takie gwarantują twoim ptakom zdrowie, wspaniały wygląd i dobre wyniki w lotach.

- Składy mieszanek opracowane są na podstawie dokładnej analizy karm dwóch  najlepszych belgijskich firm uzupełnione o wytyczne polskich hodowców.

- Karmy dostarczamy na terenie całej Polski poprzez firmę spedycyjną (wygodnie i szybko), lub bardzo małe ilości 10-30kg, poprzez Pocztę Polską. Koszt dostawy według tabeli w zakładce dowóz i zamówienia (sprawdź).

- Obok dokładnego składu procentowego podajemy także zawartość białek, tłuszczy, węglowodanów, błonnika, popiołu i mikrolementów, dlatego wiesz co dajesz gołębiom.
Dawno
minęły już czasy, gdy hodowcy podawali swoim gołębiom karmę złożoną z ziarna jednego rodzaju np. tylko jęczmień, czy pszenicę, ewentualnie z dodawając trochę grochu czy innego będącego akurat pod ręką składnika.

  
Dzisiaj hodowca, który chce, żeby jego gołębie były zdrowe, prawidłowo się rozwijały i odnosiły sukcesy w lotach musi im zapewnić pełnowartościowy, dobrze zbilansowany i bogaty w witaminy i mikroelementy pokarm.

   
Bardzo ważne dla gołębi jest prawidłowe dobranie proporcji białka, tłuszczów i węglowodanów, żeby dostarczyć ptakom odpowiedniej ilości energii, lecz jednocześnie niedopuścić do ich zatłuszczenia i osłabienia wyników lotowych.

   Nasze karmy mają tak dobrane składniki, aby mogły zapewnić odpowiednią ilość białka, tłuszczów i węglowodanów, oraz witamin i mikroelementów,   podczas różnych okresów w sezonie.
  
Odpowiedź jest prosta, ponieważ właśnie Belgię uznaje się za ojczyznę gołębi pocztowych. Własnie tam 200 lat temu skrzyżowanie ras: gołębia orientalnego, dragona, gołębia leodejskiego, gołębia brukselskiego i gołębia antwerpskiego przyczyniło się do powstania rasy gołębia pocztowego.

   Do dnia dzisiejszego pomimo dużych sukcesów hodowców z Holandii, Niemiec, Angli , a także coraz większych sukcesów polskich hodowców , to właśnie Belgia uważana jest za kraj gdzie sport gołębiarski stoi na najwyższym poziomie.

   Na całym świecie znane są nazwiska słynnych, współczesnych, belgijskich hodowców, takich jak Janssen, Vandenabeele, Verbruggen, Meulemans, Engels, Vanbruaene. W kraju w którym jest tylu wybitnych hodowców oczywiście są też wybitni producenci karm dla gołębi, z doświadczeń których korzysta właśnie firma Belgia.